Радчанський ЗДО ”Червона Шапочка”, Радча
Львівська область, Яворівський район

...

Матеріально-технічне забезпечення закладу

        Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1460 кв.м. Проектна потужність закладу  складає  140 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10.5.-годиннм режимом роботи. У даний час функціонує 5 дошкільних груп  – 112 дітей.

Загальна площа території закладу 0.7994 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень. Заклад забезпечений  гарячою проточною водою  від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях закладу та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу від індивідуальної газової котельні. В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення  забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У групах створене розвивальне середовище, що сприяє розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників. Для кожного вікового періоду предметно- розвивальне середовище організовано згідно з віковими особливостями дітей. В закладі також обладнані музична та спортивна зали. В музичній залі  є  музичний центр, дитячі музичні інструменти.   В спортивній залі є необхідний спортивний інвентар.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою ; періодичною пресою - комплектом  журналів «Дошкільне виховання»,«Палітра педагога», «Джіль», «Практика управління дошкільним закладом»,»Вихователь-методист», «Медична сестра дошкільного закладу», «Музичний керівник». Облаштовано місце для роботи практичного психолога.

 Медичне обслуговуваня в закладі здійснює  сестра медична, для роботи якої облаштовано медичний кабінет.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, електроплита на шість комфорок, електроводонагрівач.

В закладі дошкільної освіти функціонує  пральня, забезпечена необхідним  обладнанням.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні, оновлюється відповідно до кошторисних призначень. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють.

 

  

Логін: *

Пароль: *